• Pre Podniky

  • Výrobné závody

  • Haly, družstvá

  • Školstvo, Government

Firewall FortiGate od spoločnosti Fortinet

Spomedzi firewallov jednoznačne odporúčame firewall novej generácie od spoločnosti Fortinet. O výbere nás presvedčili kvalita za prijateľnú cenu, technologická vyspelosť a nepopierateľné prvenstvo v konkurencii s firewallmi od Cisca, Palo Alta, Microsoftu alebo Sophosu, čo potvrdzuje aj rebríčku za rok 2022 od agentúry GARTNER.

Monitoring sieťovej prevádzky
Údaje prichádzajúce a odchádzajúce z Vašich systémov vytvárajú príležitosti pre hrozby. Monitorovaním a analýzou sieťovej prevádzky a využitím vopred stanovených pravidiel a filtrov sú Vaše systémy chránené.
Zastavenie útokov
Jednou z výhod FortiGate je schopnosť kontrolovať vstupné body Vášho systému a zastaviť vírusové útoky, ktoré sú každým dňom sofistikovanejšie. Náklady na poškodenie spôsobené vírusom môžu byť nemerateľne vysoké v závislosti od typu vírusu.
Prevencia pred hackermi
Viacvrstvová ochrana FortiGate bráni hackerom získať neoprávnený prístup k vašim údajom, e-mailom, systémom a ďalším. Firewall môže hackera úplne zastaviť alebo ho odradiť, aby si vybral ľahší cieľ.
Stop Spywaru
Jedným z najbežnejších spôsobov, ako nežiaduce osoby získajú prístup k Vašim dátam je použitie spywaru a malvéru – programov navrhnutých na infiltráciu Vašich systémov, prevzatie kontroly nad počítačmi a krádež Vašich údajov. FortiGate tieto škodlivé programy blokuje.
Súkromie ako priorita
Hlavnou vlastnosťou FortiGate je podpora súkromia. Proaktívnou prácou na zabezpečení Vašich údajov a údajov Vašich zákazníkov si vytvoríte prostredie súkromia, ktorému Vaši klienti môžu dôverovať.

Firewall na prenájom

Mať prémiový firewall bez kvalifikovanej obsluhy nestačí. Počiatočné nastavenia pri inštalácii, pravidelný monitoring, ale hlavne analýza funkčnosti, aktivít, zachytených hrozieb, zvýšeného toku dát a prehodnocovanie pravidiel podľa aktuálneho diania vo svete sú neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej ochrany.

Na prenájom

Firewall pre malé podniky

od 55mesačne
  • s viazanosťou na 36 mesiacov
  • 5 x GE RJ45 portov ( 1 x WAN Port, 4 x Internal Ports)
  • Mnitoring 24/7, týždenné sledovanie a vyhodnocovanie logov firewallu, automatizova

Firewall pre stredné podniky

od 125mesačne
  • s viazanosťou na 36 mesiacov
  • 10 x GE RJ45 portov ( 7 x Internal Ports, 2 x WAN Ports, 1 x DMZ Port)
  • Mnitoring 24/7, týždenné sledovanie a vyhodnocovanie logov firewallu, automatizova

Firewall na predaj

Napíšte nám! Radi Vám podľa veľkosti Vašej siete, počtu zariadení a serverov a ďalších parametrov odporučime vhodný model zariadenia s potrebnými voliteľnými službami.

Poradíme Vám?