Kto sme?

Sme súkromná slovenská spoločnosť, založená v roku 2005, orientovaná na poskytovanie MSP (MSSP) služieb správy IT a správy bezpečnosti IT, poskytovanie cloudových služieb Microsoft 365 (SaaS) a Azure (IaaS), prenájom multifunkčných zariadení RICOH a ďalších. Disponujeme vlastným servisným a dohľadovým centrom, v ktorom majú zázemie naši profesionálni správcovia a technici. Našim cieľom je pomáhať firmám a inštitúciám osvojiť si najnovšie IT technológie.

  • 1

    Certifikovaní a špecializovaní pracovníci

  • 2

    Vaša spokojnosť je našou vizitkou

  • 3

    Dôvera a partnerstvo nadovšetko

Stále sa zlepšujeme

Your trusted source for breaking news and expert analysis

Kto sú naši zákazníci?

Aj vďaka Vám zbierame každý deň nové skúsenosti. Patríte do portfólia našich zákazníkov z najrôznejších segmentov. Staráme sa o advokátske kancelárie, stavebné firmy, medicínske zariadenia, spoločnosti pôsobiace vo financovaní, štátne podniky, ale aj organizácie pre kultúru, sociálnu sféru a šport. Vďaka diverzite našej klientely máme dostatok rôznych podnetov a požiadaviek pre rozširovanie našich zručností.

  • Pridajte sa k nám!

Naše smerovanie

Posledné roky sa venujeme ako skvalitňovaniu našich vedomostí, tak aj našich interných procesov. Podarilo sa nám získať certifikácie systému manažérstva bezpečnosti informácií podľa normy ISO/IEC 27001:2013. Zaviedli sme tiketovací a CRM systém Dynamics, aby naše činnosti boli čo najtransparentnejšie. Vďaka tomu, že sa nám darí máme priestor pomáhať.

Stovky

Spokojných zákazníkov

Desiatky

Certifikácií

100%

Transparentnosť

Pridajte sa k nám