Kybernetická bezpečnosť

Zabezpečenie je dnes jednou z najväčších výziev v IT svete. Pri množstve automatizovaných útokov, sociálneho inžinierstva, phishingu a cielených útokov na veľké aj malé spoločnosti je potrebné dbať na viacvrstvovú ochranu. Cez multifaktorovú autentifikáciu, správnu dĺžku hesiel, technológie na zabezpečenie koncových zariadení, siete, serverov, ale aj cloudu Vám poskytujeme nami overené riešenia šité podľa Vašich potrieb.

Základné prvky kybernetickej bezpečnosti

Prvým krokom k zvýšeniu Vášho zabezpečenia by mal byť audit Vášho aktuálneho prostredia. Cielenými otázkami odhalíme hrozby a diery vo Vašej bezpečnosti, navrhneme spôsob ich odstránenia.
Niekedy stačí malá zmena a bezpečnosť narastá niekoľkonásobne.
Vyberte si technológiu, ktorá je Vám najbližšia. Okrem licencií Vám nasadíme aj monitoring a z neho plynúce automatické aktualizácie a upozornenia/odporúčania.
Firewall spolu so segmentáciou siete a Zero Trust politikou niekedy nestačia. S našimi analytickými softvérmi vieme určiť množstvo hrozieb, odkiaľ prichádzajú aj zabezpečiť spôsob ich blokovania.
Najľahšou cestou k Vašim dátam alebo financiám býva voľba technologicky nedostatočného emailového riešenia. So správnym emailom filtrujeme nielen SPAM, ale aj množstvo sofistikovaných hrozieb.
Aj napriek investíciám do antivírusu alebo firewall-u je stále riziko havárie a straty dát. Máte Vaše dáta v bezpečí? Voľbou úložiska, zálohovacím plánom a nastavením politík prístupov je možné zariadiť, aby aj v prípade havárie bola ich obnova rýchla a finančne nenáročná.
Monitoring a automatizácie sú kľúčom k bezpečnosti. Ak aj máte špičkové technológie (antivírus, firewall), správy a upozornenia, ktoré posielajú by mali byť doručené, čítané a spracované. S našimi MSP a MSSP službami získavate monitoring života a bezpečnosti v rámci komplexných služieb, spolu s Helpdeskom a priradeným IT špecialistom.

Profesionalita ako základ

Prečo si vybrať nás?

Profesionalita ako základ

certifikovaní špecialisti

technológie od lídrov na trhu

technická podpora

monitorovacie centrum 24/7

overené – ISO 27001

dlhoročné skúsenosti, kontinuálne vzdelávanie

Podpora a poradenstvo

Radi Vám poradíme

Podpora a poradenstvo

Výber vhodných riešení pre jednotlivé IT segmenty

Výber techniky – overené značky aj technologické vychytávky
Optimalizácia pracovných nástrojov

Školenia a vzdelávanie
Nasadenie nových technológií

Poradíme Vám?