Vzdialená pomoc

Certifikáty

Certifikát ISO/IEC 27001:2013

od roku 2021 sme držiteľmi certifikácie systému manažérstva bezpečnosti informácií podľa normy ISO/IEC 27001:2013 v oblastiach
- poskytovanie cloudových rišení a správa cloudových služieb
- poskytovanie MSP služieb – správa IT infraštruktúry a zabezpečenia
- predaj a nasadzovanie IT riešení  a bezpečnostných technológií

Microsoft Solutions Partner – Modern Work

Status člena v novom partnerskom programe Microsoft Solutions Partner potvrdzuje schopnosti našej spoločnosti nasadzovať nové riešenia založené na cloudových technológiách Microsoft. Pre splnenie požiadaviek musí spoločnosť spĺňat náročné podmienky certifikácie špecialistov ako aj nároky na objem dodávaných služieb.

Fortinet SMB Hero Partner

Špeciálne ocenenie firmy Fortinet za nasadzovanie bezpečnostných technológií v SMB segmente sme dostali niekoľkokrát v roku 2020, technológie od fy Fortinet, hlavne FortiGate firewally chránia našich zákazníkov pred aktuálnymi hrozbami, zabezpečujú VPN pripojenie do podnikových sietí ako aj prepojenie pobočiek. Ak nemáte ešte rozdelenú sieť na segmenty radi Vám pomôžeme.

Fortinet Advocate Partner

Bezpečnostné riešenia firmy Fortinet sú pravidelne vyhodnocované medzi najlepšími napr. Gartnerom, poskytujeme k nim kompletné portfólio služieb od testovania zabepečenia, návrh riešenia až po dodávku a monitoring.

Cisco Registered Partner

Ako partner s jedným z najväčších IT hráčov Vám vieme dodať originálne zariadenia Cisco a Cisco Meraki aj so súvisiacimi službami.

ESET Gold Partner

Mme dlhoročný partner známeho slovenského výrobcu bezpečnostného softvéru ESET.
Naši bezečnostní špecialisti majú všetky dostupné certifikácie a školenia absolvované.

Acronis Authorozied Reseller

Produkty Acronis roky zálohujú firemné údaje firmám, inštitúciám aj jednotlivcom a predstavujú business štandard v oblasti zálohovania. Ako autorizovaný predajca Vám poskytneme plnú podporu k uvedeným produktom aj súvisiace služby.

Acronis Authorozied Service Provider

Na technológiách Acronis sú založené naše služby monitorovaného zálohovania, vytvoríme Vám plán zálohovania a následne zabezpečíme aj 24/7 monitoring služby, okrem toho že Vaše údaje budú v bezpečí dosiahnete aj súlad s rôznymi právnymi predpismi, napríklad tými o ochrane osobných údajov.

DELL Technologies Partner – Authorized 

DELL je uznávaná značka počítačov, notebookov a serverov hlavne v business prostredí, partnerstvo nám umožňuje prístup k najnovším informáciám o produktoch, využívať certifikovaný dodávateľský kanál a získanie špeciálnych projektových cien.

Adobe Certified Reseller – Specialisation: Education | Government | Commercial

Ponúkame kompletný sortiment produktov Adobe ako sú Adobe Acrobat, Creative Cloud, Photoshop, Ligtroom, Illustrator, Premiere Pro a ďalšie pre komerčný sektor, pre školy aj pre štátne inštitúcie.

HP Business Partner

Počítače a tlačiarne od spoločnosti HP dodávame najmä do firemného prostredia. Odporúčame najmä rad notebookov HP Elitebook a HP Probook, rad počítačov HP Elite a HP Pro, pracovné stanice rady Z a HP Zbook. Máme však aj odporúčanie pre náruživých hráčov, ktorí iste poznajú hracie klenoty HP Omen

APC Select partner

Riešenia zálohovania napájania od lídra na trhu – firmy APC (Schneider Electric), záložné zdroje, príslušenstvo, originálne náhradné batérie, kompletný servis vrátane návrhu riešenia.

POLY Registered Partner

Spojenie firiem POLYCOM a PLANTRONICS, prinášame Vám špičkové videokonferenčné riešenia a to aj pre platformu MS Teams.

YSoft Authorized Reseller

riešenia správy tlače a digitalizácie dokumentov SAFEQ pre Enterprise aj SMB prostredia, aktuálne s možnosťou doplnenia o prepojenie s Cloud technológiami správy tlače ako napr. Microsoft 365 Universal Print

Gold techsavers Partner

Ponúkame Vám profesionálne renovovanú výpočtovú techniku ako súčasť Techsavers predajnej siete, aj pri kúpe renovovaného počítača sa Vám zídu naše skúsenosti a profesionálne poradenstvo.

GFI Software Bronze Partner

známe produkty Kerio Control (podnikový firewall novej generácie) a Kerio Connect (emailový server pre SMB) pod novou značkou GFI Vám ponúkame ako dlhoročný predajca a poskytovateľ služieb správy pre tieto produkty, zároveň ponúkame ďalšie produkty z portfólia GFI ako sú LanGuard, FaxMaker, Exinda NetworkOrchestrator, SD-WAN, MailEssentials, Archiver, HelpDesk, ClearView – užitočné nástroje pre kontrolu a správu sieťovej prevádzky a vnútrofiremnej komunikácie