Spolupráca

Staňte sa našimi partnermi a pomôžme si navzájom v raste nášho podnikania. Naša vzájomná synergia prinesie obom stranám prospech založený na dôvere a profesionálnej ponuke produktov služieb.

NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

Ponúkame

     profesionálne služby a poradenstvo založené na dlhoročných skúsenostiach so spoluprácou s firmami v širokom spektre oblastí podnikania, navyše Vám ponúkame prezentáciu Vašich produktov a služieb našim zákazníkom s odporúčaním a našou zárukou za ne

Aká je Vaša úloha

    ponúknuť kvalitnú službu alebo produkt, ktoré prinesú druhej strane úžitok

PRE SPRÁVCOV IT

Ponúkame Vám

     zastrešenie pod dôveryhodnou značkou, prístup k nášmu know-how, prístup k našim technológiám, technickým prostriedkom a ľudkým zdrojom, zastupiteľnosť v neprítomnosti, pomoc pri riešení náročnejších problémov u Vašich zákazníkov, prefinancovanie väčších zákaziek, naše certifikáty a partnerstvá, marketingové aktivity a hlavne Vám budeme kryť chrbát pri riešení akýchkoľvek problémov. Vieme Vám poskytnúť kompletné zázemie servisného centra, vedenie účtovníctva a odmeňovania, marketingovú starostlivosť o Vašich zákazníkov tak, aby ste sa Vy mohli venovať odbornej práci, ktorej rozumiete a ktorá Vás baví.

Ako začať spoluprácu

     informujte sa na našom obchodnom oddelení a dohodnite si s nami stretnutie, kde Vám vysvetlíme obchodné podmienky spolupráce.

COPYRIGHT

© Copyright 2005 - 2016
eSOLUTIONS s.r.o.

PRODUKTY A SLUŽBY

  • správa IT
  • outsourcing
  • hostingové služby
  • internetové aplikácie

SERVISNÉ CENTRUM

eSOLUTIONS s.r.o.
Gorkého 8
040 01  Košice
Slovensko

POMOC A PODPORA

tel: +421 55 6854249
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.